Kulinářská Mekka internetu!
Zajímavost

Kulinářská Mekka internetu!

Nahlédněte s námi do kuchyní, kde se tvoří zázraky

Vítejte v kulinářském centru brilantních pokrmů, Instagramu! Díky této sociální síti máme možnost nahlédnout do kuchyně těch nejšikovnějších kuchařů laiků i profesionálů. Dnes vám představíme několik kreativních a uznávaných kuchařských hvězd Instagramu. Jen pozor! Nečtěte dále, pokud nemáte plný žaludek?.

Jan Hartwig

Hartwig je známý svou vášní pro detail a výjimečným smyslem pro chuť a tyto schopnosti mu vynesly tři michelinské hvězdy. Jeho fanoušci mají možnost sledovat umělecky neuvěřitelně uspořádané výtvory. Nejsou dech beroucí?

https://www.instagram.com/p/BpgdlYahvuF/?utm_source=ig_embed

Bongkoch Satongunová

Držitelka michelinské hvězdy, a zároveň i vítězka „Asia’s Best Female Chef of 2018“ Bongkoch Satongunová vlastní skutečně inspirativní instagramový účet, který zachycuje její práci v restauraci Paste Bangkok, která je známá svou kombinací tradičních a inovativních thajských chutí. Šéfkuchařka Bongkoch používá regionální a sezónní ingredience k vytvoření vskutku vizionářských interpretací svých pokrmů.

https://www.instagram.com/p/ByPYoEbg0SM/

Grégoire Berger

Jeden pohled na pokrmy Bergera a budete mít chuť zavítat k moři. Velkolepé akvárium obklopující restauraci Ossiano v Dubaji ve vás vyvolává pocit, že tyto pokrmy nejsou jen tak snadno dostupné a také tomu tak je. Ale díky kouzlu internetu se můžeme všichni alespoň pokochat jejich krásou. 

https://www.instagram.com/p/Byf2ayZgHMc/

Kamila Rundosová

Česká šéfkuchařka Kamila Rundosová na svém profilu Chefkamu prezentuje své pokrmy, které připravuje v různých koutech světa.  Její práce je plná barev a zdraví. Jídlo je totiž dle Kamily přímo spojené se zdravím. Tvrdí, že pokud člověk správně jí, bude na tom lépe i vaše tělo a psychika.

https://www.instagram.com/p/BxEq7FwAlGd/

Markéta Pavleje

Další známá česká foodblogerka a foodfotografka Markéta Pavleje má nadupaný Instagram tipy na zdravé vaření pro celou rodinu. A maminky pozor! Najdete tu i rady, jak zvládnout tři děti a full time job.

https://www.instagram.com/p/BwyXjqxj68P/

Martin Kuciel

Co vaří cuketka? Tedy pan Cuketka?? Nahlédněte na profil nejznámějšího českého foodblogera! Nově v něm najdete i videorecepty a prima tipy do kuchyně.

https://www.instagram.com/p/BZJpG23luvq/

Petra Davidová

Sex and the city? Ne, mrkněte na Kitchen and the city! Lákavý profil ještě s lákavějšími jídly! Petra vás virtuálně pozve do své kuchyně a vy se nestačíte divit! Jednoduše nádhera! Můžete se u ní rozplývat nad báječným dortem anebo třeba nad domácím masovým ragú.

https://www.instagram.com/p/BZZDzSQlA_N/
Nina Pešková
Nina Pešková 16. 06. 2019

Čtěte také

Mohlo by vás zajímat