Oslava „Hortim 25“ se nám vydařila!
Hortim 25

Oslava „Hortim 25“ se nám vydařila!

850 lidí s úsměvem na tváři!

Sobotní oslava k založení naší firmy se nemohla vyvíjet lépe. Počasí nás nezklamalo a připravilo si pro nás vskutku krásný sluneční den. Nechybělo výborné jídlo a pití, které připravila restaurace Havana. Vše bylo obohaceno zábavným programem, kde si na své přišly i děti.

Areál naší společnosti se na jeden den proměnil v zónu plnou atrakcí. Uprostřed dění stálo pódium, na kterém se už od ranních hodin střídalo plno úžasných kapel a účinkujících. Pohodovou atmosféru odstartovala skupina Zadáci, vodácká kapela 6 členů, která vedle už zlidovělých vodáckých písní zahrála i množství neuvěřitelných cover verzí světových megahitů takových velikánů, jako je třeba DEPECHE MODE, AC/DC, PINK FLOID atd., a to s českými texty s vodáckou tématikou. Po Zadácích se mohli hosté těšit na dívčí divokou skupinu K2 a velký band BIG 20. V mezičasech přišli zábavu okořenit i takové hvězdy, jako je Miroslav Donutil a známý trapnomág Richard Nedvěd, který si vzal na paškál několik hostů z publika.

Jako doprovodné aktivity byly pro naše hosty připraveny dva kamiony, v prvním z nich se mohli návštěvníci lépe seznámit s historií společnosti Hortim, která už čítá 25 let, bylo se tedy na co dívat. Druhý kamion byl věnován našim ratolestem a byl plný her a hraček. Děti se také mohly vyřádit v naší dětské ZOO, zóně plné zvířátek, které mohly děti nakrmit nebo si je pohladit. Zónu hlídal veselý čertík v podání Olgy Kleknerové, která měla pro děti připraveno mnoho soutěží a krásných cen. Pro odvážnější z hostů byl k vyzkoušení Surf-Simulátor a Bungee-Running, a v neposlední řade i Otisk rukou na obraz připravený speciálně pro výročí Hortimu.

Program byl opravdu nabitý, atmosféra úžasná a nám nezbývá nic jiného, než všem poděkovat a těšíme se na příště 🙂

Hortim
Hortim 24. 10. 2018

Čtěte také

Mohlo by vás zajímat