Během pandemického období podporuje společnost Hortim několik organizací a charit.
COVID-19

Během pandemického období podporuje společnost Hortim několik organizací a charit.

Společně to zvládneme.

Již od prvního dne vyhlášení nouzového stavu dovážíme seniorům z charity Naděje, pobočka Brno Bohunice obědy a také několikrát týdně přispějeme čerstvým ovocem na zpestření jídelníčku. Pobočka pro seniory v Brně Bohunicích je nejen domov pro seniory, ale také poskytovatel obědů pro Bohunické seniory a s vyhlášením nouzového stavu musela být jídelna uzavřena. Převzali jsme proto dovoz obědů pro cca 50 seniorů.

Další organizace, kterou podporujeme od prvního týdne dodávkami čerstvého ovoce a zeleniny, je akademické centrum studentských aktivit (ACSA) při VUT Brno a jejich projekt CHCIPOMOCT.cz. Je to koordinační centrum dobrovolníků a pomoci, kde se hlásí dobrovolníci a lidé, kteří pomoc potřebují. Od nákupu potravin, venčení pejsků, poskytnutí roušek, až po potřebu si jen povykládat po telefonu.

Třetím partnerem naší pomoci je Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje. Od tohoto týden poskytujeme těmto zdravotníkům z první linie dodávku ovoce pro záchranáře. Fotky jsou z Jihomoravské centrály u Nemocnice Bohunice kde si první dodávku převzala asistentka ředitele, paní Dagmar Šimáková.

Hortim
Hortim 23. 04. 2020

Čtěte také

Mohlo by vás zajímat