Hortim vstupuje do nové éry a vytváří pracovní příležitosti v Senci
Hortim Group

Hortim vstupuje do nové éry a vytváří pracovní příležitosti v Senci

V Senci vyrostla moderní, zbrusu nová manipulační a skladová hala pro ovoce a zeleninu. Zeptali jsme se Miroslava Zorgovského, který je ředitelem Hortimu SK, na bližší detaily.

Nabíráme nové zaměstnance do Sence? Jaké jsou to pozice?

Nábor právě probíhá. Jedná se jak o řidiče vysokozdvižné manipulační techniky pro zakladačový systém, tak i dispečery provozu na různých úrovních. Základní jádro Hortimu Slovensko však bude přesunuto z Bratislavy.

Kde zájemci najdou otevřené pozice?

Máme kariérní web www.hortim-kariera.sk. Zde máme vypsané všechny otevřené pozice. V případě, že si někdo vybere vhodnodou pozici, stačí se nám přes formulář ozvat. Naše personalistka už s ním vše dořeší.

Dokážete představit Hortim jednou větou?

Hortim zajišťuje komplexní služby s čerstvým ovocem a zeleninou.

Co je cílem projektu v Senci?

Cílem projektu je vybudovat na Slovensku novou chlazenou, logistickou platformu, řízenou WMS. V tomto případě zkratka WMS znamená WAREHOUSE MANAGING SYSTEM – inteligentní sklad, kde tok zboží a zásob, včetně veškeré efektivity provozu, řídí výpočetní technika.

Co tato změna přinese našim zákazníkům?

Naši zákazníci pocítí vyšší kvalitu služeb. To znamená menší chybovost při vychystávkách a flexibilnější a přesnější logistiku. Našim cílem je jim zboží dodat ještě více čerstvé a včas.

Je v současnosti na Slovensku něco podobného?

V současné době jsme jediný subjekt na Slovensku, který bude v oboru čerstvého ovoce a zeleniny disponovat takto sofistikovanou technologií na ploše větší než 10.000 m2.

Čím přesně bude tento projekt výjimečný?

Nová logistická hala bude, jak již jsem zmiňoval, řízena inteligentní technologií, která bude řídit zaměstnance tak, aby se zamezilo lidským chybám a docílilo se co největší efektivity v pracovním procesu. Součástí této nové logistické platformy budou i nová hardwarová zařízení, která se doposud v Hortim Group nepoužívaly. Těmi jsou například zakladače palet až do výšky 10 m nad zemí se speciálními samonaváděcími vysokozdvižnými vozíky. Také vychystávací proces bude rozdělen na vychystávání s vozíky, které budou obsahovat tablety napojené pomocí wifi do WMS a ty budou navigovat obsluhu společně s doprovodným systémem „PICK TO LIGHT“ volně přeloženo „následuj světelný pokyn“. Další zajímavostí bude kilová vychystávka pomocí soustav regálů a dopravníkových pásů, kterými se bude vychystávat kusové zboží. Jedná se o velmi sofistikovaný systém, který přinese nejen minimální chybovost při práci, ale zejména časovou úsporu.

Jak tuto změnu vnímají současní zaměstnanci? Nestěžují si na změnu lokality?

Hortim využije všechny dostupné prostředky k tomu, aby se každý dostal včas a řádně do zaměstnání, a abychom si udrželi náš stabilní tým, o který se opíráme i v tomto novém projektu.

Nastartujte kariéru v Hortim Group
Pracovní příležitosti

Aktuální otevřené pracovní pozice najdete na našich kariérních stránkách:

Hortim
Hortim 19. 06. 2020

Čtěte také

Mohlo by vás zajímat